Českomoravská vysočina

akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD

ID: 285

Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44

Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)