František Jiroudek (1915-1991)

Divadelní šatna

olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám

ID: 295

Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:54

Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)