Ladislav Svobodník (1904-1970)
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:55
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)