Chalupa

olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno

ID: 298

Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:57

Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)