Daníček M. Král
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)