Kostel v Králově poli
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám
žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
ID: 305
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)