Jos. Tauš?
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:06
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)