Jiráskovo údolí
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
ID: 31
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:30
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
ID: 31