Emil Schovánek (1885-1947)

Žně ve Svratce

olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis

žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

ID: 310

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)