Jarní krajina
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám
ID: 311
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)