Žně

olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám

ID: 315

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14

Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)