Bohumil Stanislav Urban

SV. Jakub

olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám

ID: 317

Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16

Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)