Chalupa
olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám
soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold
ID: 43
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)