Bedřich Andrle (1904-1967)

Chalupa

olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám

soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold

ID: 43

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)