Oldřich Koníček

Švihov

olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám

ID: 45

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:44

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)