Luděk Pešek

Kostel sv. Jakuba

olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám

ID: 46

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu