Jan Ferdinand Pistorius (1899-1985)

Jitro na Úhlavě

olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám

ID: 47

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)