František Daněk Sedláček (1892-1974)

Žně

olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám

ID: 48

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47

Aktuální cena: 10.001 CZK (417 €)