Klimeš

Žně

olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám

ID: 50

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)