Gustav Malý (1879-1953)

Studie dívky

olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám

ID: 56

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55

Aktuální cena: 15.500 CZK (646 €)