Studie dívky
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
ID: 56
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
ID: 56