Studie dívky
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
ID: 56
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:10
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
ID: 56