Před bouří (Jistebnice)
olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám
žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
ID: 60
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)