Jaroslav Procházka (1886-1949)

Smiřický splat

olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám

ID: 62

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)