Chaloupky
olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám
ID: 66
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
ID: 66