Václav Lacina (1908)
olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:10
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)