Josef Bureš (1889-1969)

Pramen Chrudimky

olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

ID: 74

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)