Otto Martinovský (1928)

Krajina u Krátké

olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

ID: 83

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)