Krajina u Krátké
olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
ID: 83
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
ID: 83