Zima

olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

ID: 91

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30

Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)