Olga Stárková (1945)

litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t.

studium na VŠUP v Praze

ID: 93

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)