Břízy
olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám
studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze
ID: 94
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)