Alfréd Fuchs (1925-2003)

Krkonoše

olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 96

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)