Krkonoše
olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 96
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 96
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)