Chryzantémy

olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám

ID: 97

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu