Podzim
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám
žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
ID: 137
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)