Karel Kupka (1905-1971)

Hospodářský vývoj

olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám

studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

ID: 14

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu