Hospodářský vývoj
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám
studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
ID: 14
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu