Lada Zemánková

San Felice

akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám

ID: 151

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)