Zimni krajina
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
ID: 18
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:17
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
ID: 18