Církev
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám
žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž
ID: 218
Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)