Jan Klos (1883-?)
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)