Tatry s jezerem
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta
ID: 259
Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18
Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)