J. Zatloukal
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:25
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)