Čtyři zámotky
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
ID: 262
Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:21
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
ID: 262
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)