Račice
olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám
ID: 89
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:28
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
ID: 89