Daniel Defoe (De Foe) (1660-1731)

kniha, frontispis, ilustrace na titul. listu a ilustrace v textu vše dřevorytem, obsahuje první i druhý díl Robinsona Crusoe, vydal Ward & Lock, London, okolo 1865, celopl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, zlat. ořízka, 312 s., desky vzadu poškozené oděrem a velkou skvrnou, hřbet mírně zkosený a po stranách místy poškozený, rohy a hrany místy odřené, skvrny na předsádce, vnitřek svazku a stav listů velmi dobrý

ID: 120

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)