Daniel Defoe (De Foe) (1660-1731)

kniha, vazba s umělecky zdobenou slonovinovou intarzií, viněta na titul. listu, úvod Henry Kingsley obsahuje první i druhý díl Robinsona Crusoe, tisk C. J. Clay Cambridge, vydal Macmillan and Co., London 1868, zdobená celokožená vazba s intarzovanou slonovinovou destičkou, kosočtvercová destička ze slonoviny zdobená zlacenými ornamenty s dekorativně vyvedeným názvem díla je vložená do přední desky vazby, zlat. ořízka, XXXI. + 607 s., rohy a hrany desek místy odřené, skvrny na předsádkách, vnitřek svazku a stav listů velmi dobrý

ID: 123

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)