Daniel Defoe (De Foe) (1660-1731)

The Life and Adventures of Robinson Crusoe, with Memoir of the Author

kniha, kolorovaný frontispis, ilustrace na titul. listu a četné ilustrace v textu a v přílohách podle kreseb Jeana-Jacquese Grandvillea vyryl do dřeva George Dorrington, obsahuje první i druhý díl Robinsona Crusoe, tisk Willoughby And Co, vydal Willian Strange, Paternoster Row, London 1840, dobová polokož. vazba se zlacenou ořízkou, 486 s., hřbet místy poškozený, rohy a hrany desek místy odřené, vnitřek svazku a stav listů velmi dobrý

ID: 124

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)