Petr Ptáček (1965)

M2 in the channel (1931)

soubor pěti litografií, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 94/100, 5 samostatných listů v papírové obálce, každý list signován

ID: 455

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)